Droga do sukcesu w marketingu. Czym zajmuje się agencja kreatywna Scorise?

 

Projektowanie stron internetowych dla firm - dziś nie wystarczy posiadać witrynę www, ma ją przecież każda marka. Teraz liczy się zdolność wyróżnienia się na tle konkurencji poprzez sposób funkcjonowania strony, jakość grafiki i treści. W tym pomagamy.

 

Tworzenie sklepów internetowych to sztuka. Nawet z pozoru prosty sklep stanowi złożoną platformę, a sukces w internecie zależy od wielu czynników. Realizując systemy e-commerce zwracamy uwagę na to, by ich użyteczność zwiększała konwersję, w tym sprzedaż.

 

Tworzenie aplikacji internetowych - realizujemy aplikacje mobilne na iOS i Android, a także inne oprogramowanie klasy CRM czy ERP, które sprawia, że firmy są zarządzane lepiej, a istotne informacje nie gubią się i dostęp do nich staje się łatwy i wygodny.

 

Zakładanie i pisanie blogów firmowych to usługa, dzięki której nie tylko zbudujesz ekspercki wizerunek marki i nawiążesz relacje z klientami, ale przede wszystkich dotrzesz do nowych klientów i partnerów biznesowych - dzięki temu, że blogi dobrze się pozycjonują.

 

Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarce to niezwykle istotne źródło wielu potencjalnych klientów, którzy szukają w internecie produktów i usług, jakie dostarczasz. Dzięki pozycjonowaniu potencjalni klienci częściej będą do Ciebie pisać i dzwonić.

 

Marketing w wyszukiwarkach Google AdWords pozwala na dotarcie do osób, które w danym momencie szukają produktów i usług w internecie. Płacisz tylko za faktyczne wejścia na Twoją stronę, co pozwala optymalizować kampanię i generować większe zyski.

 

Reklama w internecie Facebook Ads pozwala na dotarcie do bardzo sprecyzowanych grup docelowych w odpowiednim wieku, miejscu zamieszkania, płaci, zwyczajach i zainteresowaniach. Płatność odbywa się tylko za rzeczywiste wejścia na Twoją stronę www.

 

Jesteśmy też agencją public relations i e-PR komunikującą się z mediami - dziennikarzami zarówno portali internetowych, czasopism i gazet, radia i telewizji. Tworzymy komunikaty atrakcyjne dla mediów z przedstawieniem Twojej marki w tle.

 

Działamy też jako agencja social-media realizując marketing społecznościowy - prowadzimy firmowe fanpages, konkursy. Angażujemy użytkowników społeczności po to, by nawiązywać długotrwałe relacje między nimi a marką oraz pozwolić się zapamiętać.

 

Marketing automation pozwala automatyzować procesy sprzedażowe i promocyjne, a przede wszystkim polega na dotarciu z odpowiednim komunikatem do odpowiedniego potencjalnego klienta - system tworzy profil behawioralne odbiorców.

 

E-mail marketing (w tym pozyskiwanie leadów) pomimo dużego natężenia otrzymywanych przez wszystkich maili reklamowych może przyczyniać się do rozwoju firm. Kluczem do sukcesu naszych klientów jest dotarcie z mailingami tylko do osób, które ich oczekują. Pomagamy dotrzeć do nich i stworzyć odpowiedni komunikat.

 

Copywriting, czyli pisanie tekstów sprzedażowych i reklamowych jest nieodłącznym elementem marketingu. Piszemy teksty do ulotek, na potrzeby stron internetowych, artykułów w prasie, blogów firmowych i wielu innych - pracują z nami doświadczeni redaktorzy ze zmysłem kreatywnym i lekkim piórem.