Przedsięwzięcia realizowane przez grupę marketingową Scorise

Grupa Scorise obejmuje przedsięwzięcia w obszarach marketingu i reklamy, tworzenia stron www i aplikacji internetowych, pozyskiwania finansowania dla biznesu i doradztwa dla firm. Nazwa Scorise wynika z połączenia angielskich wyrazów oznaczających wzrost wyników, mianowicie SCORE+RISE. Właśnie to przyświeca wszystkim naszym przedsięwzięciom - dostarczamy produkty i usługi, które pomagają firmom rozwijać się i skalować działalność, zdobywać nowe rynki, docierać do nowych klientów oraz zabezpieczyć prawa własności do marki. Jesteśmy w stanie realizować projekty z tak różnorodnych dziedzin dlatego, że każde z nich tworzą osoby kompetentne z doświadczeniem w danym obszarze. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi markami.

Marki należące do grupy marketingowej Scorise

Agencja kreatywna i marketingowa

Scorise działa przede wszystkim jako agencja marketingowa i kreatywna - nasz zespół zajmuje się projektowaniem spójnego i pożądanego wizerunku firm.  Tworzymy strony i sklepy internetowe oraz realizujemy kampanie reklamowe dla naszych Klientów. Analizujemy i optymalizujemy wyniki. Mierzymy skuteczność stron i poszczególnych usług marketingowych po to, by wiedzieć, co działa i zrezygnować z tego, co nie działa.

Zobacz stronę: www.scorise.com | Zobacz nasze usługi marketingowe

Finansowanie start-upów z funduszy venture capital i aniołów biznesu

Scorise Capital stanowi sieć inwestorów strategicznych takich, jak fundusze seed i venture capital oraz private equity, a także inwestorów indywidualnych (business angels). Łączymy przedsiębiorców pragnących rozwijać swoje biznesy i poszukujących do tego celu dokapitalizowania z podmiotami, które w zamian za finansowanie obejmą udziały w przedsięwzięciu. Dostarczamy pieniądze na rozwój w kwotach od kilkuset tysięcy do kilku milionów euro zarówno dla start-upów, jak i dojrzałych spółek.

Zobacz stronę: capital.scorise.com

Rejestracja w GIODO i klauzule niedozwolone

Aby zapewnić ciągłość funkcjonowania biznesu - w tym biznesu w internecie - należy pamiętać nie tylko o działalności operacyjnej, ale także o prawnej stronie działalności. Jeśli Twoja firma wysyła newsletter, telefonuje do klientów lub dostarcza im przesyłki reklamowe pocztą, to prawnie jest zobowiązana do odpowiedniej ochrony danych osobowych. Securise zajmuje się rejestracją zbiorów danych w GIODO oraz pomaga przedsiębiorstwom je chronić. Ponadto weryfikujemy regulaminy sklepów internetowych pod kątem tego, czy nie zawierają klauzul niedozwolonych, których listę uaktualnia UOKIK.

Zobacz stronę: www.securise.pl

Rejestracja (zastrzeżenie) znaku towarowego

Rozbudowując firmę wkładasz w nią wiele wysiłku, pieniędzy i innych cennych zasobów. Co ważne, ani domena, ani nazwa firmy zarejestrowana w urzędach, ani kreatywna nazwa produktu czy pomysł nie należą do Ciebie. Inne podmioty mogą działać wykorzystując przetarte przez Ciebie szlaki. Scorise Brandlex to projekt, w ramach którego jesteśmy w stanie zabezpieczyć firmę poprzez rejestrację (zastrzeżenie) znaku towarowego w urzędzie patentowym polskim lub europejskim. Dostarczymy Ci także serie korzyści prawno-finansowych wynikających z rejestracji znaku.

Zobacz stronę: brandlex.scorise.com

Szkolenia biznesowe dla firm (Warszawa)

Trenerzy Sukces PRO wierzą, że to odpowiednie wiedza i umiejętności przyczyniają się do sukcesu w różnych obszarach życia. To, jak sprzedajemy, zarządzamy, negocjujemy, realizujemy kampanie marketingowe, komunikujemy się z ludźmi wynika z posiadanych kompetencji. Zadaniem naszej grupy trenerskiej jest wsparcie w rozwoju uczestników realizowanych szkoleń biznesowych dla firm. Stawiamy na zdobywanie praktycznych umiejętności i wdrażanie ich w codzienną pracę, aby warsztaty przynosiły odpowiednie rezultaty.

Zobacz stronę: www.sukcespro.pl

Strategia w biznesie, portal biznesowy Mentora.pl

Portal internetowy Mentora.pl - piszemy o biznesie i dla biznesu. Zapraszamy do grona czytelników - założycieli start-upów, właścicieli firm, menedżerów i profesjonalnych handlowców. W portalu Mentora.pl znajdziesz artykuły na temat efektywnego zarządzania sobą w czasie, marketingu i technik oraz strategii promocyjnych, najbliższych wydarzeń, konferencji i szkoleń biznesowych, metod zarządzania pracownikami i organizacją, sprawnej sprzedaży i taktyk negocjacyjnych.

Zobacz stronę: www.mentora.pl

Portal popularnonaukowy KnowMore.pl

KnowMore.pl stanowi nasz portal popularnonaukowy odwiedzany przez ludzi ambitnych spragnionych wiedzy o otaczającym nas świecie, kreujący styl życia, poruszający tematy ekologii, nauki oraz zagadnień społecznych. Znajdziesz w nim także ciekawostki i nowinki technologiczne, a także porady, jak uczyć się szybciej i efektywniej. Poznasz sposoby na to, by lepiej czuć się we własnej skórze, cieszyć się lepszym zdrowiem i urodą. Zapraszamy do grona Czytelników i Reklamodawców.

Zobacz stronę: www.knowmore.pl